מקדם אתרים מקצועי

מקדם אתרים מקצועי

עכשיו שעברנו את משוכת המילניום השני ופרסום לעסקים בגוגל מתקדם בצעדי ענק, כמעט כל איש עסקים מבין שחברת קידום אתרים היא צורך אמיתי. אין הרבה עסקים כעת בלי אתר אינטרנט. בוני אתרים ומקדמי אתרים הם תעסוקות חדשות שנוצרו על מנת להשלים צורך עולה וגובר בנוכחות אינטרנטית ופרסום בגוגל. גוגל הוא מקום גדול מאוד ומכיוון שהוא וירטואלי יכול להיות ששטחו אף עולה על השטח הפיזי שתופסים אלה שגולשים בו. וכך קרה שגוגל הוא מנוע החיפוש העיקרי שבו משתמשים האנשים בגלישתם היומיומית.

בניית אתרים

כשלוש מיליארד בקשות חיפוש מוכנסות ב גוגל בכל יום ויום. זה שלוש מאות פעמים תושבי ישראל כולם שזו כמות ענקית. יום ולילה אנשים מחפשים משהו באינטרנט בכל העולם. יתכן ממש עכשיו מטייל מישראל הנמצא בספרד והמתכנן להגיע ל ישראל בעוד שבועיים רוצה למצוא מראש שירותי נדל"ן באזור הצפון; אין לדעת, דווקא יתכן. תודות לתנועה הבלתי פוסקת של האינטרנט, כל המחפש ימצא את אשר הוא מחפש בתנאי אחד: הימצאות. מי שמעוניין להיראות, צריך להיות בנמצא. גוגל הוא המנוע חיפוש בהיי הידיעה באינטרנט כיום. רובינו סיימנו עם הספרים הצהובים של דפי הזהב ואנו נותנים לאצבעות ללכת 'במקומך' על המקלדת במקום בין הניירות; אונליין זה המקום להיות ולהראות, בייחוד אם יש לך עסק לקדם.

איך מגיעים להיות מספר אחד באינטרנט

בכיכר הומת אדם אין זה מספיק רק לבוא קדימה ולצעוק במלוא הקול "הקשיבו!" – קול כזה יבלע בתוך ההמון. במארקט של מיליארדים, קול יחיד קורא יעלם אל תוך המולה רועשת וגם אם יתאמץ חזק יותר, יאבד בכל זאת. בטוח ש כבר הבנתם את כוונת המטאפורה. זה בא להראות שבמקום להוציא את הנשמה בעבודה קשה עדיף להתייעל. בניית אתרים זו אמנות נרכשת. בניית אתרים היא דבר שאנשים לומדים לעשות מתוך נסיון ולימודים ואז עוד קצת ניסוי וטעיה במשך שנים. אתם בטח מכירים את המושג "רומא לא נבנתה ביום אחד"? זה נכון גם לגבי חברת קידום אתרים.מומלץ להתייחס ל כל אלו כש אתם רוצים להוביל בגוגל.

קידום אתרים לוקאלי

דבר נוסף להתייחס אליו הינו נכונות והתאמה.להוביל בחיפוש זה יופי אך להיות נכון ומתאים זה מה שקובע. מה היא נכונות והתאמה בהקשר לשיווק באינטרנט? בואו ניקח לדוגמא חברת עורכי דין שרוצה לפרסם ולשווק את העסקים שלה באינטרנט; החברה נמצאת באזור "א". נגיד ש"א" נמצאת ליד הגבול הצפוני. לחברה הזאת לא באמת נכון להגיע ל לקוחות פוטנציאליים מאזור העיר "ת" שמדרימה קילומטרים רבים מעיר "א". מדוע כך? בגלל ש חוץ מהתענוג שבעובדה שחברת עורכי דין הנ"ל הינה מס' 1 בעיר "ת", אין זה מאוד פרקטי, הרי אין הרבה סיכויים שאנשים יהיו לקוחות ש יטרחו להגיע לכאלה מרחקים בשביל שירותים שהם יכולים להשיג באזור המגורים שלהם. בדיוק בשביל זה נוצר פרסום גוגל לפי מיקום גיאוגרפי. מקדם אתרים מקצועי יודע ומבין למה וכיצד לעשות פרסום וקידום אתרים לרואי חשבון לפי מיקום ולא קידום רגיל. התמונה מתבהרת עוד יותר כשחושבים על גוגל במושגים של עיר. האמת, כבר יש דימוי כזה. טראפיק בגוגל או כפי שיותר נהוג להגיד בשפתנו אנו – תנועת גולשים – היא כמותנועת הנוסעים ברחוב. אנשים אלה ממתינים ברמזורים, מעברי חציה ו בצמתים, נושאים עיניהם מעלה אל אורות הניאון של שלטי החוצות ו… שוב, ראיתם לאן זה הולך.

קידום אתרי עורכי דין לוקאלי

והנה הגענו לנושא של ויזואליזציה של השיווק בגוגל. תמונה שווה אלף מילים כמו שכולנו מכירים. כאן נכנס לתמונה קידום בגוגל מאפס. אפשרות זו נהייתה מאוד פופולרית בזמן אחרון וזה לא במקרה. היא נותנת לגולשים למצוא את בית העסק בדיוק של באיזה צד של הכביש זה עומד וכמה מטרים הליכה מהבית זה נמצא. זאת עזרה שאין כמותה בשביל אנשים שמחפשים בתי עסק באזור המצאותם ולא בקיעים ב שמות הרחובות כמו נהג טאקסי מן השורה. לראות את מיקום העסק מהבהב מול עיניך על המפה מזמן הרגשה של קירבה פיזית, כאילו שאתה כבר ממש באזור: הנה זה הבית שבו סבתה מירים קנתה דירה וכאן הצומת של הפלאפל של יוסי. זו תחושת ה מוכרות וקירבה שמובילה ל שייכות מידית ומשפרת את הסיכוי למציאת לקוחות רלוונטים.

סגירת תפריט
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share